פדיקור בת"א


סטאר בוטיק יופי מתמחים בטיפולי פנים אשר מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה. הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות. כמו כן הקליניקה מתמחה בטיפול פדיקור בתל אביב, פדיקור בת”א, פדיקור לרגליים, פדיקור מניקור ועוד.

חשוב במיוחד כי פדיקור בת"א יתבצע אך ורק על ידי קוסמטיקאית מקצועית אשר מתמחה בתחום. זאת על מנת להבטיח תוצאה מרבית, אפקטיבית וטובה, וכמובן להמנע מסיכונים ופציעה אפשרית.

כיום ניתן למצוא מכונים וקליניקות רבות אשר מציעים שירותים מסוג זה, אך מומלץ לוודא כי אכן מדובר באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. 
 
ניתן לראות כי בשנים האחרונות פדיקור בתל אביב הפך למבוקש במיוחד בקרב גברים ונשים כאחד. מזג האוויר הישראלי נוח ברוב ימות השנה, ומאפשר לכולנו ללכת עם סנדלים ונעלים פתוחות.

על מנת לשמור על מראה מטופח ונקי של כף הרגל נדרש לבצע פדיקור בתל אביב אחת לחודש, או אחת לתקופה קצרה. למעשה, פדיקור בתל אביב מאפשר לנו לשמור בנוסף על המראה המטופח גם על בריאות כף הרגל. על בריאות הציפורניים והעור, ולמנוע פטריות, ציפורון חודרנית ויבלות. 

פדיקור בתל אביב


פדיקור לרגליים

פדיקור לרגליים למעשה מוריד את העור הקשה בכף הרגל ומעניק מראה מטופח וצעיר לכף הרגל. כמו כן, גם הציפורניים מקבלות סידור וטיפוח במהלך הטיפול, מה שיכול למנוע בעיות רפואיות רבות. חשוב לבצע טיפול בזה לפחות פעם בחודש, על מנת להבטיח ולשמור על תוצאה טובה לאורך זמן. 

פדיקור מניקור

המטרה העיקרית של פדיקור מניקור היא להעניק לכפות הרגליים והיידים מראה בריא, נקי ומטופח.

סטאר בוטיק יופי מתמחים בטיפולי פנים אשר מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה. הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור. מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.
 
 

הטיפולים שלנו

איך אפשר לעזור לך?

 

צרי קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-76-91-557

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Nat1630@walla.com

location2, location, map, marker, pin
 
 


טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.
 
הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוטמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.

ה' באייר 62‏, ‏תל אביב-יפו‏

074-76-91-557

 


Ⓒ כל הזכויות שמורות לסטאר ביוטי בוטיק