לק ג'ל בתל אביב


הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות. כמו כן, הקליניקה מתמחה בטיפולי לק ג'ל על ציפורן טבעית, לק ג'ל בת”א, לק ג'ל בתל אביב, לק ג'ל במרכז ועוד. 


אחד היתרונות של לק ג'ל בת"א הוא שיטת הייבוש הייחודית. הלק פותח בהתאמה ייחודית ליבוש באמצעות קרני UV, מה שמאפשר ללק להתייבש תוך דקות ספורות באופן אפקטיבי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, טכניקה זאת מאפשרת לשמור על תוצאות הלק לאורך זמן רב, עד כמספר שבועות לכל הפחות. 
 
בשנים האחרונות לק ג'ל על ציפורן טבעית הפכה להיות הבחירה של נשים רבות הן בישראל והן בעולם כולו. לק ג'ל על ציפורן טבעית בעל יתרונות רבים, כאשר המרכזי והחשוב ביותר הוא העובדה כי טכניקה זו מאפשרת לשמור על הציפורן בריאה וחזקה לאורך זמן.

כמו כן, לק ג'ל על ציפורן טבעית מאפשר שמירה אפקטיבית ומרשימה של הלק, עד כשלושה שבועות לכל הפחות, למרות כל עבודות הבית כמו כביסות, שטיפת כילים ועוד. 

סטאר בוטיק יופי מתמחים בטיפולי פנים אשר מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה. 
 

לק ג'ל על ציפורן טבעית


לק ג'ל בתל אביב הינה טכניקה מתקדמת וייחודית אשר מעניקה לציפורן מעטפת של לק ג׳ל אשר מחזיק לאורך מספר שבועות בעקבות עמידות החומר על הציפורן הטבעית. ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר נשים בוחרות בלק ג׳ל על פני לק רגיל, בעקבות היתרונות הרבים שלו. כמו כן, שיטה זו אינה מזיקה לציפורן ואף שומרת עליה חזקה ובריאה. 

לק ג'ל במרכז

לק ג'ל במרכז הפך בשנים האחרונות לטיפול המבוקש ביותר בקרב נשים. סטאר בוטיק יופי מתמחים בטיפולי פנים אשר מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה. הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים.
 
 

הטיפולים שלנו

איך אפשר לעזור לך?

 

צרי קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-76-91-557

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Nat1630@walla.com

location2, location, map, marker, pin
 
 


טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.
 
הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוטמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.

ה' באייר 62‏, ‏תל אביב-יפו‏

074-76-91-557

 


Ⓒ כל הזכויות שמורות לסטאר ביוטי בוטיק