טיפול פנים לגבר


סטאר בוטיק יופי מתמחים בטיפולי פנים אשר מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה. הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות. כמו כן, הקליניקה מתמחה במגוון טיפולים כגון טיפול קוסמטי לפנים, טיפול פנים לגבר, טיפול פנים עמוק, טיפולי לייזר בפנים ועוד.
 

ניתן לראות כי בשנים האחרונות טיפול פנים לגבר תפס תאוצה והפך לשירות מבוקש במיוחד. אין ספק כי הפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו, לכן מדובר על טיפול אשר מיועד לגברים ולנשים כאחד. כיום, גם גברים שואפים לשמור על עור פנים צעיר, קורן, בריא ורענן, מתוך הבנה כי מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר בתחום הטיפוח. 
 
טיפול קוסמטי לפנים הינו למעשה שם כולל למגוון רחב של טיפולי פנים אשר מטרתם העיקרית והחשובה ביותר היא לבצע ניקוי עמוק ויסודי לעור הפנים, תוך החדרה של חומרים מזינים. טיפול קוסמטי לפנים מעודד את שיקומו הטבעי של העור, ומעניק לו מראה רענן, בריא וצעיר יותר.

כיום, טיפול קוסמטי לפנים יכול אף לסייע בהפחתה של כתמי עור, פצעונים, ובעיות שונות. יותר מכך, טיפול קוסמטי לפנים אשר מתבצע אחת לתקופה, ישמור על מראה רענן, מואר ויפה יותר של עור הפנים. 
 

טיפול קוסמטי לפנים


טיפול פנים עמוק

טיפול פנים עמוק הינו למעשה טיפול אשר חייב להתבצע אך ורק על ידי קוסמטיקאית מנוסה ובעלת ניסיון. כל מטופל מגיע לטיפול הפנים מתוך מטרות שונות, ועל הקוסמטיקאית לזהות את מצבו של המטופל. 

טיפולי לייזר בפנים

טיפולי לייזר בפנים הפכו בשנים האחרונות למבוקשים במיוחד בקרב נשים וגברים כאחד. אין ספק ששיער בפנים הינו מטרד של אנשים רבים, וכיום, בעקבות הקדמה והטכנולוגיה מדובר על תופעה אשר ניתן לפתור בקלות ובפשטות. 

סטאר בוטיק יופי מתמחים בטיפולי פנים אשר מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה. הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים
 
 

הטיפולים שלנו

איך אפשר לעזור לך?

 

צרי קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-76-91-557

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Nat1630@walla.com

location2, location, map, marker, pin
 
 


טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.
 
הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוטמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.

ה' באייר 62‏, ‏תל אביב-יפו‏

074-76-91-557

 


Ⓒ כל הזכויות שמורות לסטאר ביוטי בוטיק