מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.


בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו חומצה היאלורונית כמוסות  שספיגתן מואצת. בסטאר בוטיק יופי ניתן למצוא חומצה היאלורונית כמוסות, לקבל הזרקות של חומצה היאלורונית בשפתיים וגם  חומצה היאלורונית מתחת לעיניים. האזורים האלה רגישים במיוחד ובהם נוצרים קמטי הבעה בשלבים מוקדמים יחסית.

התוצאות של הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים וגם חומצה היאלורונית מתחת לעיניים הן יוצאות דופן ומשפרות ללא היכר את הפנים. מדובר בחומר ידידותי לגוף שלנו ואין שום סיבה לדחות טיפול חומצה היאלורונית כמוסות לשלבים בהם הקמטים הופכים להיות לעמוקים מאוד, דבר אשר מקשה על הבאת תוצאות מצויינות. חומצה היאלורונית כמוסות היא מוצר יחסית חדש על המדפים והיא נמכרת היום בחופשיות וללא מרשם.

מיליוני נשים בעולם כולו מזריקות חומצה היאלורונית בשפתיים על מנת לשמור על מראה צעיר ונחשק גם בגיל מתקדם. הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים גורמת להחלקת קמטים מסביב לשפתיים.
 
סטאר בוטיק יופי היא קליניקה איכותית לטיפולים קוסמטיים, טיפולי יופי מגוונים, והסרת שיער בלייזר ועוד. אנו בסטאר בוטיק יופי מצויידים במיכשור חדשני ומתקדם ובצוות מטפל מקצועי ומיומן.

טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה. הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.
 

חומצה היאלורונית כמוסות


אנו בקליניקה של סטאר בוטיק יופי דואגים שתצאו צעירים, רעננים ומרוצים, אך בעיקר בריאים. סטאר בוטיק יופי היא קליניקה מובילה בתחום אסתטיקה רפואית ומגוון טיפולים תומכי יופי, עם נסיון עשיר וצוות מנצח.

חשוב להבין כי הגוף שלנו יודע לייצר חומצה היאלורונית באופן טבעי, אך עם השנים הגוף גם מאבד את החומצה ההיאלורונית, לכן הוא מקבל ומטמיע את החומצה ההיאלורונית שמזריקים לו. הצוות המקצועי שלנו מקדיש את מלוא תשומת הלב לכל לקוחה ולכל לקוח. אנו מבצעים מגוון גדול של טיפולי יופי כמו טיפולים קוסמטיים למיניהם, מניקור ופדיקור, לק ג'ל, שיזוף בהתזה ועוד.

להזרקות של חומצה היאלורונית אין שום תופעות לוואי, היא לגמרי בטוחה לשימוש והיא נחשבת לנפוצה ביותר בקרב נשים וגברים כאחד.
 
 

הטיפולים שלנו

איך אפשר לעזור לך?

 

צרי קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-76-91-557

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Nat1630@walla.com

location2, location, map, marker, pin
 
 


טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.
 
הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוטמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.

ה' באייר 62‏, ‏תל אביב-יפו‏

074-76-91-557

 


Ⓒ כל הזכויות שמורות לסטאר ביוטי בוטיק