הסרת שיער בלייזר בת"א וגם טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.


הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור. מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות. כל מי שמעוניין/ת בטיפול הסרת שיער בלייזר בתל אביב או הסרת שיער בלייזר במרכז, מוזמן/ת להגיע אלינו לקליניקה.

שיטת הפעולה של מכשיר לייזר היא שקרן הלייזר פוגעת בזקיק השיערה ומחסלת אותו לצמיתות. לאחר זמן רב מאוד יש סיכוי שהגוף יצמיח שיער חדש במקום אחר, אך לרוב זה לא קורה. הסרת שיער בלייזר בתל אביב, בקליניקה של סטאר בוטיק יופי הוא תהליך שכולל סדרות של טיפולים בהפרשי זמן של שבועות בין טיפול לטיפול. 
תחום הסרת שיער בלייזר בתל אביב מתבצע בשיטות שונות, באמצעות משכירים שונים, חלקן יעילות יותר, חלקן יעילות פחות. סטאר בוטיק יופי עובד עם מכשיר לייזר מתקדם ביותר ומבטיח תוצאות מעולות עבור כל מי שמעוניין לבצע הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בלייזר בתל אביב, ובכלל זה הסרת שיער בלייזר במרכז הארץ.

טיפולי הסרת שיער בלייזר בקליניקה של סטאר בוטיק יופי, נעשים על ידי צוות מיומן ומקצועי, בעל נסיון רב בתחום. בנוסף למקצועיות ללא פשרות, אנו מעניקים ללקוחותינו יעוץ מקצועי ויחס אישי. 
 

הסרת שיער בלייזר בתל אביב


מאוד חשוב להקפיד לפעול על פי הוראות המטפל ולנהוג באופן שיתמוך בתהליך הסרת השיער. הדבר חשוב ומשמעותי להצלחת הטיפול כולו ולקבלת תוצאות חיוביות. למשל, יש לגלח את האזורים המטופלים יום לפני הטיפול.

מומלץ לא להשתמש במים חמים מדי במקלחת כמה שעות לפני תחילת הטיפול וגם לאחריו.

כמו כן, מומלץ להימנע ממריחת קרם גוף או דיאודורנט על האזור המטופל בסמוך לטיפול. בנוסף, לא מומלץ להחשף לשמש לפני הטיפול. על הצוות המטפל לדעת אילו תרופות או תוספי תזונה אתם נוטלים באופן קבוע או זמני וכמובן יש לעדכן את הצוות המטפל על כל שינוי במצבכם הבריאותי במהלך סדרת טיפולים. הסרת שיער בלייזר בת"א עושים רק אצל המקצוענים בסטאר בוטיק יופי.
 
 

הטיפולים שלנו

איך אפשר לעזור לך?

 

צרי קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-76-91-557

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Nat1630@walla.com

location2, location, map, marker, pin
 
 


טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.
 
הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוטמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.

ה' באייר 62‏, ‏תל אביב-יפו‏

074-76-91-557

 


Ⓒ כל הזכויות שמורות לסטאר ביוטי בוטיק