הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור. 


מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות. בסטאר בוטיק יופי נלחמים בסימני ההזדקנות על מנת לקבל עור פנים רענן וצעיר יותר.

סטאר בוטיק יופי היא קליניקה מובילה בתחום האסתטיקה בעלת נסיון עשיר בטיפולים שונים, כגון הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים, הזרקת חומצה היאלורונית לעיניים, הזרקת חומצה היאלורונית לפנים וכן הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים. ההזרקות נעשות בחומרים איכותיים שנועדו למטרה זו.

הגוף מייצר חומצה היאלורונית באופן טבעי, אך עם השנים היא מתדלדלת, לכן הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים היא טבעית לגמרי לגוף. בסטאר בוטיק יופי מועסק צוות מקצועי ומיומן אשר מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר תוך שימת לב מיוחדת ליחס אישי וחם לכל לקוחה ולקוח. בנוסף להזרקות אנו מעניקים מגוון טיפולים נוספים כמו הסרת שיער בלייזר, פדיקור ומניקור, לק ג'ל ושיזוף בהתזה.
 
בסטאר בוטיק יופי מבצעים הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים, הזרקת חומצה היאלורונית לעיניים, הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים וגם הזרקת חומצה היאלורונית לפנים.

כאשר הנשים רואות את התוצאות הן לא  מבינות איך הן לא עשו את זה קודם. אז למה לחכות? הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מעלימה את קמטי ההבעה והשקיות מתחת לעיניים.

טיפולי הפנים בסטאר בוטיק יופי, מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.
 

הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים


הזרקות חומצה היאלורונית הן טרנד חם שכובש את תחום האסתטיקה והיופי ומיליוני נשים וגברים כבר עשו את הבחירה שלהם, בביטחון וללא תופעות לוואי. הזרקות של חומצה היאלורונית נחשבות לפעולת טיפוח בינלאומית ממדרגה ראשונה.

באמצע שנות השלושים זוג חוקרים מאוניברסיטת קולמביה גילו שהתפקיד העיקרי של חומצה היאלורונית הוא שמירה על נפח העור ועל הלחות שלו. 

בהמשך, בשנת 1940 החומצה מצאה את דרכה לתחום הרפואה רק והרבה יותר מאוחר, בשנות ה-90, התחילו להשתמש בה בתחום האסתטיקה והיופי. בתחילת דרכה, חומצה היאלורונית הופקה מן החי אך בשנים האחרונות מפיקים אותה בתהליך פרמנטציה בקטריאלית, על מנת שלא תכיל חלבון מן החי.
 
 

הטיפולים שלנו

איך אפשר לעזור לך?

 

צרי קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-76-91-557

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Nat1630@walla.com

location2, location, map, marker, pin
 
 


טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.
 
הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוטמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.

ה' באייר 62‏, ‏תל אביב-יפו‏

074-76-91-557

 


Ⓒ כל הזכויות שמורות לסטאר ביוטי בוטיק