איפה עושים הזרקות למילוי קמטים?


הזרקות למילוי קמטים עושים היום במכוני יופי מקצועיים המתמחים בטיפולים אסתטיים חדישים. המטופלת או המטופל מגיעים לקליניקה ועוברים אבחון ראשוני למצב עור הפנים. 

בהתאם למצב העור, מתאימים את הטיפול על מנת שהתוצאות יהיו יעילות לאורך זמן. ישנם מותגים שונים של חומצה היאלורונית, ולכן כדאי לבחור בקליניקה מקצועית וותיקה אשר מציעה טיפולים למילוי הקמטים בחומצה היאלורונית איכותית. 
 
הזרקות של חומצה היאלורונית במכון יופי מקצועי
 
כאמור, בעת חיפוש אחר מכון יופי להזרקות של חומצה היאלורונית כדאי לפנות למכון יופי עם ניסיון בתחום ועם הציוד מתקדם לטיפולים למילוי קמטים. את הטיפול בפנים עושים עם קוסמטיקאיות בכירות אשר למדו את המקצוע ויש להן את הידע הנחוץ לטיפולים עם חומצה היאלורונית. 

 
מביטה במראה ורואה המון קמטים באיזור הפנים? זה הזמן להתחיל בהזרקות לפנים חומצה היאלורונית.

החומצה ההיאלורונית היא ייחודית מאוד לעומת שאר חומרי האסתטיקה לטיפול בקמטים. חומצה היאלורונית נמצאת בגוף האדם ברקמות שונות בגוף, והשימוש שלה לטיפולים אסתטיים למעשה מהווים פריצת דרך משמעותית. זהו חומר טבעי אשר קיים בגוף ומאפשר מילוי של הקמטים בעור הפנים בצורה יעילה ומדוייקת.

השימוש בחומצה ההיאלורונית מאפשר לשמור על עור חלק לתקופה של כ-12 חודשים, תלוי באיזור המטופל. החומר נספג בגוף ומאפשר חזרה מהירה לשיגרה. 
 

הזרקות לפנים חומצה היאלורונית


קביעת תור להזרקת חומצה היאלורונית ללחיים
 
היכן מומלץ לקבוע תור להזרקת חומצה היאלורונית ללחיים? איזור הלחיים הוא אחד האיזורים הנבחרים ביותר בטיפולים למילוי קמטים, ואם הבחירה היא באיזור הלחיים, כדאי ומומלץ לבחור בקליניקה המקצועית של סטאר בוטיק יופי. סטאר בוטיק יופי כולל צוות קוסמטיקאיות בכיר בעל ניסיון רב בטיפולים קוסמטיים לעור הפנים והגוף. בסטאר בוטיק יופי משתמשים במוצרי איכות של חברת הקוסמטיקה 'כרסטינה' הנמכרים במדינות רבות בעולם וגם בישראל. השימוש בחומרים איכותיים לטיפולים למילוי קמטים מאפשר תוצאות טובות יותר ולטווח ארוך יותר לכל מטופלת ומטופל. 
 
סטאר בוטיק יופי מציע - הזרקות לפנים חומצה היאלורונית
 
לקביעת תור לטיפול בהזרקות לפנים חומצה היאלורונית, ניתן ליצור קשר עם צוות קליניקת סטאר בוטיק יופי ולהגיע לבדיקת אבחון ראשונית. לאחר בדיקת האבחון של עור הפנים יהיה ניתן להתחיל בטיפול מקצועי ויעיל. 
 
 

הטיפולים שלנו

איך אפשר לעזור לך?

 

צרי קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-76-91-557

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Nat1630@walla.com

location2, location, map, marker, pin
 
 


טיפולי הפנים מבוצעים על ידי כוכב טיטלבאום, קוסמטיקאית מקצועית מומחית בעלת ניסיון מוסמכת P.M.E, בעלת דיפלומה ואישור משרד העבודה.
 
הקליניקה משתמשת במוצרי חברת הקוטמטיקה המקצועית "כריסטינה" הפועלת משנת 1982 ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים וחדשניים לטיפוח העור תוך התאמה מדויקת לכל מצב ובעיית עור.

מוצרי החברה משווקים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם ולמאות אלפי לקוחות מרוצות.

ה' באייר 62‏, ‏תל אביב-יפו‏

074-76-91-557

 


Ⓒ כל הזכויות שמורות לסטאר ביוטי בוטיק